Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 6 + kk

Kvalitní novostavba klimatizovaného třípodlažního domu (poloviny dvojdomu) se zahradou byla nedávno dokončena na krásném a klidném místě vesnické památkové zóny Staré Bohnice s příjemnou atmosférou a perfektním dosahem všeho potřebného.

Přízemí tvoří obývací pokoj s přípravou na otevřenou kuchyni a se vstupem na zahradní terasu, dále předsíň, chodba, toaleta, spíž a garáž přístupná „suchou nohou“. V patře je umístěna hlavní ložnice s en-suite koupelnou, další 2 pokoje, centrální koupelna a schodišťová chodba. V podkroví jsou 2 místnosti (1 s přípravou na kuchyni) koupelna a technická místnost.

Zděná zateplená stavba je z kvalitních materiálů, okna jsou dřevěná euro s trojskly a předokenními žaluziemi. Na podlahách jsou dubové lamely, povrch terasy ze sibiřského modřínu, betonové schodiště má dubové obložení, v koupelnách a předsíni je italská velkoformátová dlažba. Vytápění řeší úsporný plynový kondenzační kombinovaný kotel Protherm se zásobníkem, v přízemí je podlahové vytápění, v patře a podkroví radiátory, vyhřívat radiátorem lze i garáž. Součástí vybavení je klimatizace všech místností s možností vytápění, dýhované interiérové dveře Sapeli s magnetickými zámky, sanita značek Grohe a Polysan, rozvody internetu a TV ve všech místnostech, kabelový rozvod pro alarmová čidla a panel s možností napojení na PCO. Oba domy jsou od sebe dokonale odhlučněny. Pro závlahu zahrady je připravena retenční nádrž na dešťovou vodu.

Poloha domu na vyvýšeném místě zaručuje prvotřídní výhledy na panorama Starých Bohnic i na okolní zeleň. Dům stojí blízko tenisových kurtů, barokního statku a románského kostela sv. Petra a Pavla, na kraji přírodního parku Drahaň-Troja nabízejícího možnost krásných procházek i cyklovýletů. Během chvíle se lze dostat procházkou do botanické zahrady nebo na oblíbenou cyklo a inline dráhu podél Vltavy. Autobusem z blízké zastávky je možné rychle dojet na metro Kobylisy a přímo k zoologické zahradě. V blízkosti funguje mateřská a základní škola i gymnázium, supermarket, restaurace i kavárny.

Užitná plocha 213,8 m2, z toho interiér 196,5 m2 a garáž 17,3 m2, zastavěná 138 plocha m2, zahrada 102 m2, pozemek 240 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2
 • Plán nemovitosti 3

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  214 m²
 • Garáž
  Ano
 • Zastavěná plocha
  138 m²
 • Zahrada
  102 m²
 • Pozemek
  240 m²
 • Parkování
  Garáž s přímým vstupem do domu.
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  42124
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.