Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 6+kk

Právě dokončená novostavba klimatizovaného třípodlažního domu (samostatné poloviny dvojdomu) s kvalitním vybavením a zahradou na úžasném místě ve vesnické památkové zóně Staré Bohnice. Místo vyniká poklidnou atmosférou, a přesto je v pohodlném dosahu všech služeb.

V přízemí je obývací pokoj s navazující jídelnou a kuchyní (příprava na kuchyňskou linku), odkud lze vstoupit do zahrady. Dále je zde předsíň, chodba, toaleta, spíž a garáž s přímým vstupem do domu. 1. patro tvoří hlavní ložnice s en-suite koupelnou, další 2 ložnice, centrální koupelna a schodišťová chodba. V podkroví jsou 2 pokoje (1 s přípravou na kuchyni) koupelna a technická místnost.

Zděná zateplená stavba je z kvalitních materiálů, okna jsou dřevěná euro s trojskly a předokenními žaluziemi. Na podlahách jsou dubové lamely, povrch terasy ze sibiřského modřínu, betonové schodiště má dubové obložení, v koupelnách a předsíni je italská velkoformátová dlažba. Vytápění řeší úsporný plynový kondenzační kombinovaný kotel Protherm se zásobníkem, v přízemí je podlahové vytápění, v patře a podkroví radiátory, vyhřívat radiátorem lze i garáž. Součástí vybavení je klimatizace všech místností s možností vytápění, dýhované interiérové dveře Sapeli s magnetickými zámky, sanita značek Grohe a Polysan, rozvody internetu a TV ve všech místnostech, kabelový rozvod pro alarmová čidla a panel s možností napojení na PCO. Oba domy jsou od sebe dokonale odhlučněny. Pro závlahu zahrady je připravena retenční nádrž na dešťovou vodu.

Poloha domu na vyvýšeném místě zaručuje prvotřídní výhledy na panorama Starých Bohnic i na okolní zeleň. Dům stojí blízko tenisových kurtů, barokního statku a románského kostela sv. Petra a Pavla, na kraji přírodního parku Drahaň-Troja nabízejícího možnost krásných procházek i cyklovýletů. Během chvíle se lze dostat procházkou do botanické zahrady nebo na oblíbenou cyklo a inline dráhu podél Vltavy. Autobusem z blízké zastávky je možné rychle dojet na metro Kobylisy a přímo k zoologické zahradě. V blízkosti funguje mateřská a základní škola i gymnázium, supermarket, restaurace i kavárny.

Užitná plocha 221,8 m2 z toho interiér 204,4 m2 a garáž 17,4 m2, zastavěná plocha 145 m2, zahrada 166 m2, pozemek 311 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2
 • Plán nemovitosti 3

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  222 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  145 m²
 • Zahrada
  166 m²
 • Pozemek
  311 m²
 • Parkování
  Garáž s přímým vstupem do domu.
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  42119
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.