Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Soubor tří rodinných domů

Unikátní soubor tří luxusních bungalovů otevřených do velké úchvatné zahrady a k bílé písčité pláži, která je tak blízko, že je slyšet každou vlnu omývající břeh. Propojené vzdušné bungalovy jsou součástí ekologického resortu s kompletními službami na poklidném thajském ostrově Koh Jum. Nabízené českými majiteli, ideální pro vlastní rekreaci a zároveň investici.

Domky se nachází na společné platformě tvořící propojené terasy. V centrální části je kuchyně a obývací pokoj s možností spaní, v obou dalších domech je vždy 1 ložnice s koupelnou a velkou šatnou. Venkovní terasy poskytují přímý výhled na mořskou hladinu i do vzrostlé zahrady.

Díky promyšlené architektuře interiér dokonale splývá s exteriérem a k domům přísluší téměř 2 000 m2 vlastního pozemku, který poskytuje dokonalé soukromí Bungalovy jsou klimatizované, pohodlné postele chrání moskytiéry. K dokonalé relaxaci přispívá umístění v úchvatné bujné zahradě s bylinkami, ovocem, zeleninou i okrasnými rostlinami. Celá zahrada je udržována ekologickým způsobem. V rámci resortu funguje restaurace a bar s donáškou do domu, bazén nebo prádelna, zajistit lze také servis související s pronájmem vily v době nepřítomnosti majitelů.

Pláž s průzračnou vodou je od vily vzdálena doslova pár kroků. Ostrov Koh Jum vyniká klidem, zároveň je zde velký výběr z kvalitních restaurací. 700 metrů od resortu funguje lékařská klinika, obchody se nacházejí v sousední vesnici. Letiště Krabi je vzdáleno cca hodinu jízdy (30 minut od letiště do přístavu a pak 30–45 minut lodí).

Interiér 170 m2, terasa 140 m2, pozemek 1 700 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  170 m²
 • Terasa
  140 m²
 • Sklep
  Ano
 • Užitná plocha
  310 m²
 • Pozemek
  1 700 m²
 • Parkování
  u vstupu do resortu
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40549
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Krabi

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.