Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Soubor tří rodinných domů

Unikátní soubor tří luxusních bungalovů otevřených do velké úchvatné zahrady a k bílé písčité pláži, která je tak blízko, že je slyšet každou vlnu omývající břeh. Propojené vzdušné bungalovy jsou součástí ekologického resortu s kompletními službami na poklidném thajském ostrově Koh Jum. Nabízené českými majiteli, ideální pro vlastní rekreaci a zároveň investici.

Domky se nachází na společné platformě tvořící propojené terasy. V centrální části je kuchyně a obývací pokoj s možností spaní, v obou dalších domech je vždy 1 ložnice s koupelnou a velkou šatnou. Venkovní terasy poskytují přímý výhled na mořskou hladinu i do vzrostlé zahrady.

Díky promyšlené architektuře interiér dokonale splývá s exteriérem a k domům přísluší téměř 2 000 m2 vlastního pozemku, který poskytuje dokonalé soukromí Bungalovy jsou klimatizované, pohodlné postele chrání moskytiéry. K dokonalé relaxaci přispívá umístění v úchvatné bujné zahradě s bylinkami, ovocem, zeleninou i okrasnými rostlinami. Celá zahrada je udržována ekologickým způsobem. V rámci resortu funguje restaurace a bar s donáškou do domu, bazén nebo prádelna, zajistit lze také servis související s pronájmem vily v době nepřítomnosti majitelů.

Pláž s průzračnou vodou je od vily vzdálena doslova pár kroků. Ostrov Koh Jum vyniká klidem, zároveň je zde velký výběr z kvalitních restaurací. 700 metrů od resortu funguje lékařská klinika, obchody se nacházejí v sousední vesnici. Letiště Krabi je vzdáleno cca hodinu jízdy (30 minut od letiště do přístavu a pak 30–45 minut lodí).

Interiér 170 m2, terasa 140 m2, pozemek 1 700 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  170 m²
 • Terasa
  140 m²
 • Sklep
  Ano
 • Užitná plocha
  310 m²
 • Pozemek
  1 700 m²
 • Parkování
  u vstupu do resortu
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40549
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Krabi

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.