Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 5 + kk

Moderní rodinná vila s krásně upravenou zahradou a venkovním bazénem je součástí klidné zástavby pražské části Pitkovice, která se rozkládá v přírodním parku Botič-Milíčov. Dům se nachází přímo u parku s rybníky, pár minut jízdy od kompletní infrastruktury včetně stanice metra.

Ve vstupní úrovni je obývací pokoj se stropem otevřeným přes dvě patra, kuchyně s jídelním prostorem a zastřešenou zahradní terasou, dále hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, toaleta pro hosty, spíž, technická místnost a zádveří. Patro tvoří galerie, pracovna s prosklenou stěnou do otevřeného prostoru obývacího pokoje, 2 ložnice, terasa, koupelna a toaleta.

V celém domě je klimatizace Tarrington house, podlahové topení, keramická dlažba, hliníková okna Sulko s elektrickými venkovními žaluziemi Isotra, zabezpečovací a kamerový systém Jablotron. Kuchyň je vybavena podsvícenými podhledy a linkou německé značky next125 se spotřebiči De Dietrich, AEG a Samsung. Množství vestavěných skříní poskytuje dostatek úložného prostoru, vytápění je řešeno plynovým kotlem Buderus. Parkování ve dvojgaráži. Zahrada je zavlažována dešťovou vodou, k relaxaci slouží posezení pod hliníkovou pergolou a bazén.

Nová rezidenční čtvrť leží u Pitkovických rybníků, které obklopuje park s dětskými hřišti, stezkami, altánky i hřištěm na pétanque. V sousední čtvrti Uhříněves funguje mateřská a základní škola, lékařské služby, obchody, pošta, ale také kino, divadlo nebo minipivovar. Dopravní spojení zajišťují autobusy, kterými se lze dostat ke stanicím metra Háje, Opatov a Želivského nebo k železniční zastávce, odkud jezdí přímé spoje na Hlavní nádraží.

Užitná plocha 273 m2, zastavěná plocha 223 m2, zahrada 760 m2, pozemek 983 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  273 m²
 • Garáž
  Ano
 • Zastavěná plocha
  223 m²
 • Zahrada
  760 m²
 • Pozemek
  983 m²
 • Parkování
  Garáž pro 2 vozy
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  40505
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.