Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 6 + kk

The Hills je nově vznikající komplex výjimečných vil vystavěných na klíč v odlehlé části horské vesnice Benahavis. Projekt takto pojmenovaný pro svou vyvýšenou polohu v La Quinta nabízí při dobré viditelnosti výhledy až na Gibraltar a do severní Afriky.

Vila byla postavena z vysoce kvalitních materiálů, jako je kámen a dřevo, a v barevné paletě, která splývá s okolními svahy kopců. Nabízí celkem 5 ložnic s vlastními koupelnami, kompletně vybavenou kuchyni a několik teras.

Krb, klimatizace, domácí kino, tělocvična, podlahové topení, vestavěné skříně a bezpečnostní systém jsou jen některé z mnoha prémiových zařízení, která interiér poskytuje.

Benahavis je kopcovitá vesnice na západním pobřeží Costa del Sol. Zachovala si svůj uvolněný životní styl a typickou andaluskou architekturu. Nachází se zde nejen golfové resorty, ale také několik parků, starobylé zříceniny, hrad z 10. století a rušný nedělní trh.

Zastavěná plocha 349 m2, pozemek 865 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Není k dispozici
 • Podlahová plocha
  349 m²
 • Pozemek
  865 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39986
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.