Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Vila

Špičkově zrekonstruované venkovské panství z roku 1725 v severní části Amsterdamu je obklopeno velkou a krásnou zahradou s rybníkem a soukromým přístavem na řece Amstel. Tato unikátní nemovitost nabízí kromě velké rezidenční části kancelářské prostory vhodné např. jako reprezentativní sídlo společnosti.

Hlavní budova se 7 ložnicemi a 6 koupelnami je po kompletní rekonstrukci pečlivě udržovaná. Hlavní vchod se otevírá do předsíně, která vede do centrální haly, po levé straně je prostorný obývací pokoj s krbem a po pravé straně je knihovna. Kuchyně a rodinný pokoj jsou na nižší úrovni. Všechny čtyři úrovně spojuje výtah, z nichž první dvě obsahují ložnice, turecké lázně a saunu.

Podlahy v hlavním foyer a hale jsou krásně vykachličkované, zbytek pokojů má parkety nebo dřevěné prkenné podlahy. Střední schodiště má dekorativní litinovou balustrádu. Interiér je klimatizovaný, dveře jsou dvoukřídlé obložkové nebo nové dřevěné, velká okna udržují interiér světlý. Místnosti na nejvyšší úrovni mají rustikální, bíle natřené odhalené stropní trámy. Koupelny jsou vybaveny špičkovou sanitární keramikou.

Součástí nemovitosti je 120 m2 velká garáž, zděná terasa nebo nová přístavba vhodná pro dalš využití.

Pozemek cca 22.200 m2.

Nemovitost z nabídky Residence 365 B.V., makléři Leslie D.T. de Ruiter, Pieter Joep van den Brink.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  840 m²
 • Sklep
  -
 • Pozemek
  22 200 m²
 • Parkování
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  37109
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Severní Holandsko

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.