Rodinný dům 5 + kk, B02

Mimořádně úsporný dům nabízený ve stavu white walls, v zeleni a zároveň v docházkové vzdálenosti všech služeb bude součástí nově vznikajícího developerského projektu. 20 domů vyniká působivým architektonickým zpracováním s důrazem na propojení domu se zahradou a na praktické dispoziční řešení. Dům se nachází na rohovém pozemku, ze dvou stran obklopeném parkem.

Do domu se vstupuje přes kryté závětří a následnou chodbu se vstupem do šatny s toaletou, pracovny či hostinského pokoje a technické místnosti průchozí „suchou nohou“ do garáže. Na chodbu navazuje obytný pokoj s prostorem pro kuchyňský a jídelní kout. Jídelní i obývací část je díky velkým francouzským oknům otevřena do zahrady. Horní podlaží je rozděleno na „dětskou“ a „rodičovskou“ zónu: v dětské se nachází dva samostatné pokoje se společnou koupelnou s vanou a toaletou, část rodičů má hlavní ložnici, samostatnou šatnu a vlastní koupelnu se sprchou a oddělenou toaletou. Všechny pokoje mají výstup ven na přidružené balkonky.

Dům je nabízen ve stavu white walls. Za příplatek je možné interiér dokončit v daném standardu, do nějž patří celoplošně lepená dřevěná vícevrstvá podlaha dub v obytných místnostech a velkoformátová keramická dlažba v koupelnách, toaletách, vstupní chodbě a technologické místnosti. Na balkonech jsou prkna ze sibiřského modřínu, po stranách efektní ocelové sítě. Okna jsou dřevěná EURO s celoobvodovým kováním, zasklená izolačním trojsklem, vstupní dveře EURO, včetně kování, lakované vnitřní dveře. Vytápění je tepelným čerpadlem vzduch/voda s vnitřní jednotkou s vestavěným elektrickým kotlem a nerezovým zásobníkem teplé vody, vytápění má ekvitermní regulaci (teplota topné vody se automaticky mění v závislosti na venkovní teplotě). Podlahové vytápění má mimo jiné ve všech místnostech tepelná čidla a možností regulace. Rozvod televize ve všech pokojích, domácí videotelefon, TV anténa, datový rozvod. K domu patří garáž pro jeden vůz.

Projekt se nachází v klidné lokalitě na kraji lesa, zároveň v pěším dosahu kompletní městské infrastruktury s kulturním i sportovním vyžitím. Naučná stezka, rybníky, turistické trasy i cyklostezky, přírodní park – to vše v bezprostředním okolí. Ve městě, jehož dominantou je rokokový zámek, fungují mateřské školky, dvě základní školy, obchody, poliklinika i pošta. Poloha je také výhodná díky snadnému napojení na dálnici D4 a autobusovému spojení s Prahou, které trvá cca 30 minut.

Interiér 167 m2, balkon 5 m2, pozemek 836 m2, zastavěná plocha 113,42 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28376
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  167 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Garáž
  Ano
 • Užitná plocha
  172 m²
 • Zastavěná plocha
  113 m²
 • Pozemek
  836 m²
 • Parkování
  Garáž
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.