Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům

Prostorná rodinná vila v nejlepší části Nebušic, s velkým pozemkem přímo přiléhajícím k lesu. Nadstandardně vybavený dům se nachází pouhé 3 minuty chůze od prestižní mezinárodní školy ISP, v nádherné přírodní lokalitě Šáreckého údolí.

Plně podsklepená dvoupodlažní vila se vyznačuje velkorysou dispozicí a do detailu promyšleným interiérem ve stylu konce 19. století. V přízemí je umístěna vstupní hala s otevřeným masivním schodištěm, obývací pokoj s kuchyní a spíží, oddělený posuvnými dveřmi od pracovny, dále velká společenská místnost s mramorovým krbem a barem a samostatná toaleta. První patro se skládá ze 4 ložnic (jedna z nich s vlastní šatnou), hlavní koupelny se sprchou, volně stojící vanou a toaletou a ze schodišťové haly. Suterén domu zahrnuje ložnici pro hosty, koupelnu, místnost vhodnou pro hernu, fitness či sklad, dále technickou místnost a dvě velké garáže s parkovací kapacitou 4 vozy.

Vybavení zahrnuje intarzované dřevěné podlahy, mramorové obklady a dlažbu, na míru vyrobené masivní schodiště a interiérové i vstupní dveře se skleněnými vitrážemi, italská kuchyňská linka od studia Royal Interier, tepelné čerpadlo Alpha Innotec země-vzduch se zásobníkem pro ohřev a s funkcí vyhřívání i chlazení podlah v celém domě, centrální vysavač Husky. Na pozemku se nachází studna a automatický zavlažovací systém. Kolaudace proběhla v roce 2011.

Dům se nachází na kraji lesa, 3 minuty chůze od prestižní mezinárodní školy ISP a 5 minut od zastávky MHD. Nedaleko je jezdecký klub Gabrielka a golfový klub Divoká Šárka. Výborné dopravní spojení do centra i na letiště Václava Havla.

Užitná plocha 580 m2, zastavěná plocha 227 m2, zahrada 2 784 m2, pozemek 3 011 m2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  580 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Zastavěná plocha
  227 m²
 • Zahrada
  2 784 m²
 • Pozemek
  3 011 m²
 • Parkování
  2 garáže s celkovou kapacitou 4 vozy
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  23078
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.