Rodinný dům, 6+kk

Shepherd Street, Mayfair W1J
Mezonetový byt se slunnou střešní terasou, splňující parametry řadového rodinného domu, se nachází v samém centru elegantní georgiánské čtvrti Mayfair, jen pár kroků od tradičního tržiště Shepherd's Market.

Ve vstupní úrovni je stylový obývací prostor prosvětlený čtyřmi okny s výhledem do ulice, kuchyně a prostorná jídelna nabízející ideální prostor pro pořádání společenských událostí. Druhé podlaží obsahuje luxusní hlavní ložnici s oddělenou šatnou, dále moderní koupelnu (se solitérní vanou a sprchou), další dvě prostorné světlé dvoulůžkové ložnice a druhou koupelnu (se sprchovým koutem). Interiér je korunován impozantní soukromou jižně orientovanou střešní terasou.

K vysoce kvalitnímu a stylovému vybavení patří mramorová podlaha v koupelně, kuchyně s mramorovou pracovní deskou, dřevěnými skříňkami, varným ostrůvkem a dekorativními obloženými stěnami, spoustu úložného prostoru poskytují četné vestavěné skříně. 

Místo leží v bezprostřední blízkosti vyhlášeného tržiště Shepherd's Market a také rozlehlých parků Green Park a Hyde Park. Tato oblast nabízí široké spektrum vybavenosti včetně butikových obchodů, galerií, restaurací a exkluzivních klubů, dále se může pochlubit obchodně-zábavními centry St. James's a Piccadilly. Čtvrť má velmi dobrou dopravní obslužnost včetně stanice metra Green Park. 

Užitná plocha 165,36 m2

Nájemní smlouva (leasehold) na cca 119 let.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103467
 • Prodejní cena
  140 000 000 Kč / 5 661 140 €
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Londýn

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.