Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům

Nákladně zrekonstruovaná reprezentativní vila vybavená vysoce kvalitními materiály a nábytkem na míru stojí na klidném místě v boční jednosměrné ulici v Praze 6, v jedné z nejprestižnějších pražských vilových čtvrtí, na Hanspaulce.

Většinu vstupního podlaží zaujímá velkoryse pojatý obývací pokoj s navazující kuchyní, jídelnou a salonem. Z obývacího pokoje je možné vstoupit na velkou jižní terasu, ze salonu na menší terasu. Dále je zde pracovna, komora, toaleta s bidetem a vzdušná hala. V 1. patře je knihovna, ložnice s pracovnou a koupelnou, druhá ložnice s velkou koupelnou (vana, sprcha, 2 umyvadla), šatna s budoárem, komora a úklidová místnost. Ve 2. patře se nachází rodičovské apartmá s ložnicí, pracovnou, koupelnou, prostornou šatnou, čajovou kuchyňkou a východně orientovanou terasou s výhledem do korun stromů. Světlý suterén s přímým vstupem do zahrady obsahuje bazénovou halu, bar, kuchyňku, zimní zahradu/fitness, šatnu, saunu, sprchu a toaletu. Nechybí technické zázemí a vstup do dvojgaráže.

Vila byla kompletně zrekonstruována v r. 2012 (včetně přístavby), stavba i interiér jsou ve výborném stavu. Podlahy mají chevronové parkety nebo mramorovou dlažbu, v bazénové hale je designová mozaika Sicis. Celý dům má klimatizované a vyhřívané stropy, ve všech koupelnách je podlahové vytápění. Obývací pokoj zútulňuje krb na dřevo. Veškeré interiérové vybavení je v jednotném stylu, ve všech místnostech zaujmou zakázková křišťálová svítidla, nábytek je převážně od prémiové značky Barbara Barry. Koupelnová sanita je značky Duravit, baterie italské designové značky Zucchetti, kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči Miele. Celý dům i pozemek střeží kamerový systém, na pozemku je pečlivě pěstěná slunná zahrada a samostatný domek pro správce/ostrahu.

Pěkné místo umožňuje působivé výhledy na protější vilovou čtvrť Ořechovka a na věž kostela sv. Norberta. Vše potřebné leží na dosah ruky. V pěším dosahu je stanice metra, tramvajová zastávka a obchodní centrum Bořislavka, v docházkové vzdálenosti i mateřská a základní škola nebo gymnázium, v krátké dojezdové vzdálenosti je mezinárodní škola ISP v Nebušicích, rychle se lze dostat na letiště. Nádhernou čtvrť navíc zpříjemňuje blízkost přírody, jen pár kroků vede do rozlehlého šáreckého lesoparku.

Užitná plocha 748 m2 (z toho interiér 702 m2, terasy 46 m2), zastavěná plocha 303 m2, zahrada 704 m2, pozemek 1 007 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  702 m²
 • Terasa
  46 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Užitná plocha
  748 m²
 • Zastavěná plocha
  303 m²
 • Zahrada
  704 m²
 • Pozemek
  1 007 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101957
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.