Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 6+kk

Dokonalé, ničím nerušené výhledy do vltavského údolí a na okolní zelené kopce, interiér precizně promyšlený do posledního detailu a spoustu místa uvnitř i na pečlivě udržované zahradě s vyhřívaným bazénem nabízí rodinný dům (samostatná polovina dvojvily) po nedávné modernizaci. Tato stylová stavba se nachází v klidné jednosměrné ulici u Chuchelského háje, v původní vilové čtvrti filmových hvězd a úspěšných podnikatelů první republiky. 

Z části zapuštěný suterén je tvořen otevřeným konceptem obývacího pokoje, kuchyní, jídelnou a francouzskými okny průchozími do zahrady, dále relaxační zónou se saunou, vinným sklepem a toaletou. Přízemí (v úrovni ulice) se skládá ze 2 ložnic s en-suite šatnami a vstupy na terasu, koupelny (s vanou, umyvadlem a WC), velké komory a předsíně. První patro nabízí 2 pokoje (jeden z nich s balkonem) a prostornou koupelnu (se sprchovým koutem a WC), podkroví je využívané jako posilovna/herna, je zde také serverovna a sklad.

Dům byl vystavěn v 60tých letech, exteriér si zachoval svou původní tvář charakterizovanou unikátní a památkově chráněnou škrábanou omítkou, interiér je koncipován dle odborného návrhu ve zcela moderním duchu, který nijak neruší, ale naopak rozvíjí původní architektonický záměr. Ke špičkovému vybavení patří voskované masivní dřevěné podlahy, dřevěná okna s dvojskly a předokenními žaluziemi na jižní straně, vstupní hliníkové dveře Schüco s elektromechanickým zámkem na otisk prstu, posuvné dveře na terasu stejné značky, dýhovaná kuchyně s pracovní deskou z Corianu a spotřebiči Miele a Siemens (včetně vestavěného kávovaru), pračka a sušička Siemens, kvalitní vestavěný nábytek, centrální vysavač, klimatizace, kamerový systém, chytrá domácnost Somfy TaHoma, audio systém Sonos v celém domě. Příjemný pocit tepla dodávají kachlová akumulační kamna v obývacím pokoji, primárním zdrojem vytápění je plynový kotel Vaillant se zásobníkem TUV, dlažba v koupelnách, předsíni a kuchyni je vyhřívaná elektrickými rohožemi. Na zahradě s mnoha romantickými zákoutími je k dispozici zrenovovaný bazén (nová folie, filtrace a vyhřívání tepelným čerpadlem) a dostatek prostoru na relaxaci, hry i pěstování okrasných či užitkových rostlin. Parkování řeší dvojgaráž.

Klidné prostředí tradiční rezidenční čtvrti s mnoha architektonickými skvosty uprostřed vzrostlých zahrad, v těsné blízkosti rozsáhlého přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj, zaručuje naprosté soukromí a bezprostřední blízkost přírody. V sousedství se rozkládají unikátní Filmové ateliéry Barrandov a funguje zde jezdecký klub. Veškerá infrastruktura je rychle dostupná autem či autobusem, kterým lze dojet ke stanici metra Smíchovské nádraží.

Užitná plocha 351 m2 (z toho interiér 316 m2, terasa 35 m2), zastavěná plocha 156 m2, zahrada 677 m2, pozemek 878 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  316 m²
 • Terasa
  35 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Užitná plocha
  351 m²
 • Zastavěná plocha
  156 m²
 • Zahrada
  677 m²
 • Pozemek
  878 m²
 • Parkování
  Garáž pro 2 vozy + 1 venkovní parkovací stání
 • PENB
  E
 • Referenční číslo
  101323
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.