Rodinný dům, 3+1

Stylová roubenka s malou zahrádkou obklopenou živým plotem stojí v klidné části oblíbeného horského střediska Harrachov, nedaleko centra i lanové dráhy u skokanských můstků. Místo se nachází v evropsky významné lokalitě v ochranném pásmu národního parku na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. 

Přízemí tvoří samostatná kuchyně, obývací pokoj, koupelna, WC a zádveří, v patře jsou 2 ložnice.  

Cca 100 let stará stavba byla zrekonstruována v 70. letech 20. století. Podlahy jsou prkenné, okna dřevěná špaletová. Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou Zanussi, digestoří a vestavnou chladničkou s mrazákem. Na pozemku stojí dřevěná kůlna.

Skvělá poloha v blízkosti centra obce s restauracemi, půjčovnami sportovního vybavení i prodejen potravin. V docházkové vzdálenosti je malý skiareál a lanová dráha, u domu je možné se napojit na turistickou stezku vedoucí k Mumlavským vodopádům. Harrachov je výborně dostupný přímým autobusovým spojem z Prahy, cesta autem zabere z okraje metropole cca 1,5 hodiny.

Užitná plocha cca 150 m2, pozemek 290 m2, zastavěná plocha a nádvoří 386 m2.  

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100248
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  150 m²
 • Zastavěná plocha
  386 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.