Pozemek

Jižně orientovaný stavební pozemek o výměře 2 849 m2 se studií na rodinnou vilu leží obklopen vzrostlými stromy na kraji obce Vonoklasy, rozkládající se na vrchu vysoko nad Berounkou, v krásné krajině CHKO Český Kras nedaleko Černošic.

Mírně svažitý slunný pozemek je umístěn na konci slepé ulice, v bezprostřední blízkosti lesa. Inženýrské sítě jsou přivedeny ke hranici pozemku stejně jako asfaltová příjezdová komunikace.

Kupní cena zahrnuje studii rodinného domu vypracovanou dle aktuálního územního plánu, návrh koresponduje s okolní zástavbou. Studie navrhuje částečně podsklepený dům se dvěma nadzemními podlažími. V přízemí je plánován obývací pokoj, jídelna, kuchyně, zimní zahrada, wellness zóna s fitness, spa a saunou, pracovna a provozní zázemí. Obytný prostor a wellness budou propojeny se zahradními terasami. V patře mohou vzniknout 4 ložnice, 3 koupelny, 3 šatny a velká slunná terasa s výhledem do zahrady. K domu je navržena garáž až pro 6 vozů, přístupná z interiéru „suchou nohou“.

Příjemné a naprosto klidné místo s uklidňujícími výhledy do zeleně se nachází na kraji obce se základními službami (potraviny, restaurace). V pár minut jízdy vzdálených Černošicích pak funguje kompletní občanská vybavenost včetně škol, je odtud také přímé vlakové spojení s Prahou. Okolí Vonoklas s množstvím lesů a krásných vyhlídek vybízí k výletům pěšky či na kole, dojet se dá například na Karlštejn.

Celková plocha 2 849 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34693
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  2 849 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.