Pozemek

Pozemek o výměře 2 137 m2 na břehu Slapské přehrady s přístupem k vodě situovaný v jižní až jihovýchodní části poloostrova Ždáň. Vyhledávaná rekreační lokalita 3 km od obce Slapy.

Využití pozemku dle územního plánu je k rekreaci. Je zde možné přistavit mobilní obytný vůz a v budoucnu se plánuje žádost o změnu územního plánu za účelem výstavby rekreačního objektu spojeného se zemí. Pozemek se nachází mimo záplavovou oblast. Přímo na pozemku je přípojka na elektřinu, územím prochazí také vodovod a kanalizace.

Lokalita vyniká příjemně prázdninovou atmosférou, čistým vzduchem a krásnou krajinou. V sousedství je kemp, 2 restaurace, pláž, kotviště lodí a přístaviště, kde staví vyhlídkové parníky i pravidelná linka spojující oba břehy přehrady. Necelý kilometr od chaty funguje golfový klub a v blízkosti je tenisový kurt. Základní občanská vybavenost (pošta, potraviny) je ve 2,5 kilometru vzdálené obci Slapy. Cesta z Prahy trvá cca 45 minut.

Pozemek 2 137 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31003
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  2 137 m²
 • Typ pozemku
  Ostatní
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.