Pozemek s pravomocným stavebním povolením

Ucelený soubor stavebních parcel o celkové velikosti téměř 4 000 m2 s vysokou mírou zastavitelnosti na lukrativním místě v centru lázeňského města Mariánské lázně nabízí možnost využití pro rezidenční projekt, zdravotnické zařízení, domov pro seniory nebo hotel. Aktuálně je k dispozici pravomocné stavební povolení umožňující výstavbu hotelu. 

Území je určeno pro lázeňství, veřejné ubytování a bydlení, přípustné jsou zde bytové domy, stavby lázeňských léčebných domů, stavby pro veřejné ubytování a stravování, stavby pro zdravotnictví, drobné zařízení maloobchodu nebo kulturu. Výstavbu je možné zahájit okamžitě, neboť se s nemovitostí pojí pravomocné stavební povolení na vybudování Spa&Wellness hotelu o celkové hrubé podlažní ploše 14 750 m2 a v průběhu výstavby provést změnu stavby před dokončením. Stavbu je možné umístit i na sousedním pozemku v dlouhodobém pronájmu o rozloze 439 m2.

Na pozemcích nyní stojí budova z roku 1910, která naposledy sloužila jako základní škola a vyžaduje kompletní rekonstrukci. Budova má 6 nadzemních podlaží a 1 podzemní podlaží, zastavěnou plochu 567 m2, užitnou plochu 1 500 m2 a celkovou podlahovou plochu 2 532 m2

Velmi atraktivní místo v klidné části Mariánských lázní, současně v těsné blízkosti centra, sousedící s CHKO Slavkovský les. Pozemky jsou výborně přístupné ulicí Ruskou a Pramenskou, blízko je autobusová zastávka. V sousedství se rozkládá upravený lesopark vhodný k procházkám. Hlavní třída a lázeňská kolonáda jsou vzdáleny do 10 minut chůze.

Celková plocha 3 935 m2

Prodej formou SPV (share deal), kde je jediný, 100% vlastník společnosti. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103838
 • Prodejní cena
  29 000 000 Kč / 1 172 665 €
 • Cena za m²
  7 370 Kč / 298 €
 • Celková plocha
  3 935 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Karlovarský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.