Pozemek

Nabídka pozemku o rozloze cca 3 000 m2 s platným stavebním povolením na stavbu bytového domu se 33 jednotkami. Pozemek se nachází v obci Tuchoměřice s veškerou infrastrukturou, ležící na předměstí Prahy a v těsné blízkosti ruzyňského letiště. 

Na pozemku nyní stojí objekt určený k demolici, jsou zde následující přípojky inženýrských sítí: elektřiny, vodovodu a splaškové kanalizace; dále skrze něj vede trasa slaboproudu Cetin. Bezproblémový příjezd až k pozemku vede po obecní asfaltové komunikaci. 

Nemovitost se prodává formou převodu účelově založené společnosti. Dle projektu zde vznikne bytový dům s čistou podlahovou plochou 1 646 m2. Celkem je zde plánováno 33 bytů, 23 malometrážních do 50 m2 a 10 bytů do 75 m2, o dispozicích 8 x 1+kk, 21 x 2+kk a 4 x 3+kk. K bytům vznikne 44 parkovacích míst. Předpokládaným zdrojem tepla je sestava tepelných čerpadel vzduch-voda. 

V obci funguje několik kvalitních restaurací s českou i mezinárodní kuchyní, mateřská i malotřídní základní škola, prodejna potravin nebo jezdecký klub. Blízko se nachází obchodně-zábavní centrum POP Airport i mezinárodní letiště, rychlé spojení s Prahou zajišťují autobusy s konečnou u stanice metra Bořislavka. Cesty autem urychluje blízký Pražský okruh, snadné je také napojení na dálnici D7. Okolí obce tvoří pěkná krajina, z jedné strany se rozkládá les Preláta, z druhé přírodní park Okolí Okoře a Budče

Celková plocha 3 187 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102815
 • Prodejní cena
  41 500 000 Kč / 1 638 373 €
 • Cena za m²
  13 022 Kč / 514.10 €
 • Celková plocha
  3 187 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.