Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Jedinečná příležitost koupě stavebního pozemku přímo u vinic a vzrostlých stromů v okrajové části příhraničního vinařského městečka Valtice. Poloha pozemku zaručuje vítaný klid a výhledy na nádhernou krajinu.

Na mírně svažitý pozemek jsou přivedeny inženýrské sítě – elektřina, voda, kanalizace i příprava na optický kabel. Příjezd k pozemku je po nové osvětlené příjezdové komunikaci. Maximální míra zastavitelnosti činí 20 %. V sousedství je k dispozici několik málo dalších stavebních pozemků, celkem zde může vzniknout 8 nových rodinných domů.

Pozemek se rozkládá na úžasném místě na okraji zástavby cca 3 minuty autem od malebného historického jádra Valtic. Ve městě funguje kvalitní infrastruktura: mateřská a základní škola, střední vinařská škola, nemocnice, lékárny, obchody, restaurace i kavárny. Zdejší dominantou je zámek obklopený parkem s romantickými stavbami. Město je výborně dostupné vlakem i autobusy, autem je možné snadno najet na dálnici D2. 

Celková plocha 1 360 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Celková plocha
  1 360 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  102087
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.