Kancelářské prostory

Nově postavená trojpodlažní administrativní budova s výbornou polohou u výjezdu na dálnici D1 v trnavském průmyslovém parku nabízí k prodeji kancelářské/obchodní prostory o výměře 500 m2 s venkovním parkováním v ceně nájmu. Možnost využití prostor jako kancelářské či obchodní plochy.

Přízemí o výměře 208 m2 disponuje vstupní halou s recepcí, kuchyňkou, toaletou, koupelnou, velkou garáží s možností využití i jako sklad, dále je zde zasedací místnost a kancelář. 1. patro o výměře 159 m2 je vybaveno kuchyňkou, toaletou, koupelnou, zasedací místností a kancelářskými prostorami. 2. patro s výměrou 129 m2 sestává ze zasedací místnosti s kancelářemi, z toalety a koupelny. K dispozici je vnější parkoviště situované přímo před budovou.

Interiér 496 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42354
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Plocha k dispozici
  496 m²
 • Terasa
  13 m²
 • Parkování
  Venkovní parkování
 • PENB
  A
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Trnavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.