Kanceláře 69 m2, 1.NP

Jižně orientovaný kancelářský prostor určený k rekonstrukci s okny do klidného vnitrobloku, v 1. nadzemním podlaží činžovního domu procházejícího renovací, v dynamicky se rozvíjející rezidenční části Prahy 7 – Holešovic, přímo naproti parku a jen pár kroků od tramvajové zastávky, 5 minut na metro Vltavská.

Dispozice nabízí předsíň s kuchyňkou, toaletu a tři velké místnosti. Vstup ze společných prostor domu. Budova se nachází v atraktivní lokalitě kousek od nábřeží, blízko kaváren a restaurací, s výborným dopravním spojením do centra.

Interiér 68,5 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20230
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Plocha k dispozici
  69 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.