Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Kancelářské prostory

V exkluzivním zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji jedinečnou budovu s terasami, zasazenou přímo nad hladinu jezera Kuchajda v bratislavské městské části Nové Město. Budova je vhodná na kancelářské účely, k eventům, jako showroom, unikátní reprezentativní sídlo firmy apod.

Moderní objekt se skládá ze 3 podlaží. Přízemí tvoří vstupní hala s toaletami, šatnou, sklady a úklidovou místností. Dále je zde profesionálně vybavená kuchyně a prostorný open space s barem. V patře jsou kancelářské a technické místnosti včetně kotelny a salonku s terasou. Suterén ukrývá privátní vinný sklípek s barem a toaletami.

Vybavení budovy zahrnuje dřevěné a keramické podlahy, hliníková okna, exteriérové zastínění, fasádu z pískovce, vlastní plynový kotel, zabezpečovací zařízení s alarmem a kamerovým systémem, klimatizaci a vzduchotechniku.

Okolí nabízí komplexní nabídku služeb v bezprostředně blízkém OC Vivo. Areál jezera Kuchajda umožňuje četné rekreační a sportovní vyžití jako je plavání, běh, fotbal, basketbal, stolní tenis, plážový volejbal aj. Výhodou lokality je bezproblémová doprava s přímým napojením na hlavní dopravní tahy.

Zastavěná plocha 762 m2, interiér 619 m2, exteriér (terasy) 839 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Plocha k dispozici
  762 m²
 • Terasa
  839 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  102891
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.