Hotel

Kompletně a zároveň citlivě zrekonstruovaná tradiční horská chalupa zasazená do velké zahrady se staletými stromy na slunné stráni nad městem Tanvald na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Nemovitost je vhodná k celoročnímu rekreačnímu užívání i k trvalému bydlení. Součástí pozemku je oddělitelná stavební parcela o výměře cca 900 m2.

Plocha budovy je nyní rozdělena na 3 jednotky: mezonetový apartmán se společenskou místností, 4 ložnicemi a 2 koupelnami, dvoupatrový rodinný apartmán s kuchyní, 2 ložnicemi a koupelnou a rodinný apartmán s kuchyní, saunou a terasou. Celková ubytovací kapacita je až 20 osob.

Budova prošla v r. 2016 kompletní rekonstrukcí, při níž byl respektován původní architektonický záměr, a tak nebyl nijak narušen dobový styl. Vytápění je bezobslužné ústřední plynové, ve společenské místnosti jsou navíc krbová kamna. Součástí pozemku je vlastní studna. V r. 2018 byl na jihovýchodně orientované zahradě přistavěn bazén s protiproudem a zastřešením a venkovní sudová sauna. Parkování bude zajištěno na pozemku, součástí domu je i garáž. V nabídkové ceně je zahrnuto veškeré vybavení vyobrazené na fotografiích.

Úžasné zelené místo s původní zástavbou a úchvatnými výhledy na okolní zalesněné vrchy. Centrum Tanvaldu se vším potřebným je vzdálen jen 2 minuty autem, v dosahu je též autobusové nádraží, kam lze dojet přímým spojem z Prahy, i vlakové nádraží, odkud vede jediná ozubnicová trať v ČR. Okolí nabízí spoustu možností vyžití v každém ročním období, v zimě je výhodou blízkost oblíbených horských středisek a ski areálů, v létě možnost výletů po četných turistických trasách, cyklostezkách nebo inline dráze podél přehrady Souš. Pohodlná cesta autem z Prahy zabere asi hodinu a půl, krajské město Liberec je vzdáleno půl hodiny jízdy.

Užitná plocha 303,9 m2 (z toho interiér 260,5 m2, sklepy 19,6 m2, garáž 23,8 m2), zastavěná plocha 186 m2, zahrada 1 631 m2, pozemek cca 2 282 m2 (bude upřesněno novým geometrickým plánem).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101356
 • Prodejní cena
  16 500 000 Kč
 • Čistá podlahová plocha budovy
  261 m²
 • Sklep
  20 m²
 • Hrubá podlahová plocha budovy
  304 m²
 • Pozemek
  2 282 m²
 • Parkování
  Parkování na pozemku
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další hotely v lokalitě Liberecký kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.