Milhouse

Představení:
Moderní byty a ateliéry loftového charakteru s neopakovatelnými výhledy na brněnské panorama. Nově dokončený projekt Milhouse se 14 byty a 2 obchodními prostory nabízí prvotřídní kvalitu z dílny ateliéru Chybik+Kristof Architects & Urban Designers: rozměrné prosklené plochy poskytující záplavu světla a výhledy na městské dominanty, kvalitní vybavení a promyšlené estetické a funkční prvky. Samozřejmostí jsou balkony a terasy, úsporné nízkoenergetické provedení a osobitá architektura, to vše ve spojení s výbornou dopravní obslužností a blízkostí centra.

Byty:
Projekt nabízí 8 standardních bytů a ateliérů o dispozici 2+kk ve 2. a 3.NP a 6 loftů o dispozicích 2+kk až 4+kk ve 4. a 5.NP, s výměrami 41 až 91 m2. V 1.NP jsou umístěny komerční prostory s prosklenou čelní stěnou, v suterénu pak sklepní kóje.
Jednotky jsou vybaveny plovoucími podlahami, plastovými velkoformátovými nebo jednoduchými okny s přípravou na předokenní, CPL dveřmi s obložkovou zárubní, topením formou výměníkové stanice a otopných těles, příp. konvektory.

Lokalita:
Projekt je umístěn v blízkosti centra, a poskytuje tak mnohé výhody městského bydlení. V řádech minut budou dostupné obchodní domy Vaňkovka či Letmo, hlavní vlakové i autobusové nádraží, ale i velké business zóny (CTZone Škrobárenská, CTPark Černovice/Slatina, business park Modřice) a napojení na nejdůležitější silniční tahy. Rezidenty potěší blízkost cyklostezky vedoucí podél nedaleké řeky Svitavy a lákat bude také zcela nový park, který vyroste naproti projektu. Bezproblémové parkování umožní rozlehlé bezplatné parkoviště na opačné straně ulice.
Fotografie: Alexandra Timpau

Přehledová tabulka

  • Referenční číslo
    22754
  • Adresa
    Mlýnská, Brno, Brno - střed
  • PENB
    B

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.