Přehled jednotek

Barrandovská zahrada

Velkorysé moderní byty v nově vznikající nízkoenergetické rezidenci v původní vilové zástavbě starého Barrandova. Na místě prvorepublikového domu vyrostl projekt Barrandovská zahrada, který kombinuje soudobou architekturu a neotřelý design s benefity rodinných domů. Rozlehlý pozemek, který je ze všech stran obklopen vzrostlými stromy, byl přetvořen v soukromé zahrady s navazujícími místy pro setkávání, jako je dětské hřiště, ohniště a pergola s výhledem do údolí Vltavy.

Projekt je tvořen prakticky řešenými byty o dispozicích 1+kk až 4+kk, s výměrami od 42 až po 166 m2. Všechny byty kromě studia mají k dispozici vlastní terasy a většina z nich také privátní zahrady, a to včetně jednotek ve vyšších podlažích.
K vysokému standardu vybavení patří vytápěné třívrstvé dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba a obklady v dekoru přírodního kamene, bezfalcové dveře, velkoplošná okna, vodovodní baterie v černé či bílé barvě. Zvolit lze také atypické řešení zahrnující kartáčované dřevěné podlahy, kamenné obklady a dlažby, dýhované interiérové dveře s vysokým leskem či vodovodní baterie v měděné barvě. Každý klient může využít 5 hodin konzultace s interiérovými architekty renomovaného londýnského studia Jestico+Whiles, které jsou již zahrnuty v kupní ceně bytu. Více úložného prostoru zajišťuje individuální sklepní kóje pro každou z jednotek, pro maximální komfort lze dokoupit též garážové či venkovní parkovací stání.

Projekt leží na hraně útesu barrandovského skalního masivu, na nějž navazuje rozlehlé zalesněné území Chuchelského háje. Veškerá občanská vybavenost je přitom na dosah ruky, stejně jako zastávky MHD či napojení na hlavní silniční tahy.

Předpokládané dokončení Q4 2017.


Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22752
 • Adresa
  Pod Ateliéry, Praha 5, Hlubočepy
 • Parkování
  Garážové nebo venkovní parkovací stání za příplatek
 • PENB
  B

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.