Přehled jednotek

Pecháčkova no.3

Představení:
Rezidenční projekt Pecháčkova No.3 nabídne výjimečnou příležitost k bydlení v kompletně nově zrekonstruované rezidenční budově na exkluzivní adrese v centru Prahy. Elegantní dům, jehož právě probíhající renovace počítá se zachováním původních neoklasicistních prvků, se nachází v ulici kolmé na Janáčkovo nábřeží, díky čemuž bude mít většina z 16 plánovaných bytových jednotek krásný výhled na Vltavu a Nové Město.

Byty:
Rezidenci bude tvořit celkem 16 apartmánů o dispozicích od 2+kk po 4+kk, které budou dokončeny za použití kvalitních materiálů s přípravou pro kuchyňskou linku, a obchodní prostory v prvním nadzemním podlaží. Půdní byty budou disponovat prostornými, jižně orientovanými terasami. Parkovací stání přímo v objektu a sklep jsou zahrnuty v ceně každého bytu.

Lokalita:
Dům je situován v klidnější části Prahy 5, jen pár kroků od Janáčkova nábřeží a Kinského zahrady. Výhodná poloha umožňuje dostat se během několika minut pohodlné chůze na Kampu či na Karlovo náměstí a nabízí četné možnosti relaxace i sportovního vyžití. Široká nabídka služeb v blízkém Obchodnímu centru Nový Smíchov na Andělu, množství kaváren, restaurací a parků poskytne budoucím rezidentům maximální možný komfort.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22319
 • Adresa
  Pecháčkova, Praha 5, Smíchov
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.