Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 2 + kk

Unikátní designový dvoupokojový byt s velkou terasou nabízí poklidné bydlení v nadčasovém rezidenčním komplexu Tri vody v Malinové v dosahu přírody a zároveň v blízkosti hlavního města. Lokalita je vzdálena cca 20 minut jízdy autem od centra Bratislavy. Byt se nabízí kompletně zařízený.

Dispozici bytu tvoří vstupní chodba s vestavěnými skříněmi a vstupem do prostorného, centrálně umístěného obývacího pokoje s kompletně vybavenou kuchyní. Přímo z kuchyně je možný vstup na krytou terasu (55 m2) s kouzelným posezením s výhledem na jezero. Součástí interiéru je dále ložnice, samostatná toaleta a koupelna se sprchovým koutem.

Standard tvoří vnější elektrické žaluzie, elektrické podlahové vytápění, klimatizace, lineární chlazení terasy (vodní mlhou) či automatická závlaha exteriérových rostlin, v koupelně jsou prvky ze živého mechu. K bytu přísluší sklepní kóje přímo na patře, dokoupit lze až 2 parkovací místa.

Hlavní urbanistickou dominantou komplexu je centrální část s promenádou a třemi jezery, z nichž jedno se využívá ke koupání a další dvě k relaxaci. V polyfunkční části sídlí provozy poskytující služby, například restaurace, potraviny, kavárna, kadeřnictví či psí salón. Nechybějí ani sportoviště a dětská hřiště. Další přidanou hodnotou je nedaleký komplex obchodních služeb se supermarkety a čerpací stanicí. Dopravní dostupnost Bratislavy je výrazně urychlena díky nově vybudovanému dopravnímu napojení na D4 a R7.

Interiér 66 m2, terasa 55 m2, sklepní kóje 3 m2.

K bytu je možné dokoupit 2 parkovací stání za 5 000 eur/ks.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  6 792 962 Kč / 278 800 €
 • Podlahová plocha
  66 m²
 • Terasa
  55 m²
 • Celková plocha
  121 m²
 • Parkování
  5 000 EUR
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  44227
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.