Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Ateliér

Ateliér umístěný ve 2. podlaží moderního polyfunkčního domu s výtahem v Cintorínskej ulici nabízí blízkost historického centra či relaxaci v Medickej zahradě v bezprostřední blízkosti. Soukromí je zabezpečeno díky pouze jedinému sousedovi na podlaží.

Ateliér tvoří rohová prosklená místnost, díky velkoformátovým oknům krásně prosvětlená denním světlem. Dále jsou zde 2 místnosti s prosklenými příčkami, kuchyňský kout (s myčkou nádobí), koupelna se 2 toaletami a sprchovým koutem.

Přestože se jedná o ateliér, jeho využití je možné i k bydlení či ke komerčním účelům.

Ke standardu patří klimatizace, vzduchotechnika, hliníková okna s izolačními trojskly, koberce, bezpečností protipožární dveře Sherlock, vytápění podlahovými kolektory, videovrátný, alarm, serverovna a optický internet. Možnost dokoupení 2 parkovacích stání v podzemní garáži.

Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost a občanskou vybavenost zahrnující množství obchodů, restaurací, kaváren, fitness center a mnoho dalšího. V blízkosti lze využít služeb obchodního domu Tesco či relaxovat v Medickej zahradě.

Cena za prodej 3 150 eur/m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  12 930 125 Kč / 545 000 €
 • Celková plocha
  173 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  44038
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.