Byt, 4+1

Prostorný střešní čtyřpokojový ateliér se nachází v nově vznikajícím bratislavském administrativním centru v těsné blízkosti shopping centra Eurovea. Narůstající popularita v této expandující oblasti inspiruje další výstavbu, v této lokalitě nabízíme v osmém a devátém podlaží 4pokojové ateliéry s vysokými stropy.

Dispozici ateliéru tvoří vstupní hala, chodba, šatna, samostatná toaleta, koupelna, velkoryse pojatá ložnice s en-suite koupelnou, obývací pokoj o velikosti 30 m2, spojený s kuchyní a jídelnou. Ze všech čtyřech pokojů je umožněn vstup na jihovýchodně orientovanou terasu, kde novým majitelům bude zpříjemňovat rána pohled na východ slunce. K bytu přísluší montovaná sklepní kóje a za příplatek prostorné garážové stání v suterénu domu.

Standardem ateliéru jsou hliníková okna s izolačními trojskly, vzduchotechnika, stropní chlazení, podlahové vytápění, bezpečnostní protipožární dveře. Všechny bytové i interiérové příčky jsou cihlové. Světlá výška v obytných místnostech je cca 3,25 m. Společné prostory budou vybaveny dlažbou, koberci, recepcí a kamerovým systémem. Projekt počítá s dětskou školkou, fitness & spa centrem i restauracemi.

Nová lokalita nabízí všechny druhy služeb včetně možností sportovních aktivit či procházek podél Dunaje. Nákupní centra Eurovea a Nivy vynikají mimo jiné množstvím kvalitních kaváren, bister i restaurací. Další přidanou hodnotou je pěší dostupnost historického centra. V bezprostřední blízkosti jsou zastávky MHD i přímé napojení na dálnici D1.

Cena ateliéru se sklepní kójí 626 900 eur s DPH.

Cena za garážové stání 24 000 eur s DPH.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43724
 • Prodejní cena
  15 907 588 Kč / 626 900 €
 • Podlahová plocha *
  116 m²
 • Terasa
  27 m²
 • Celková plocha
  143 m²
 • Parkování
  Garážové stání 24 000 eur
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.