Byt, 2+kk

Moderní byt s balkonem ve 3. patře nízkoenergetické budovy s výtahem, která je součástí rezidenčního komplexu s dětským hřištěm ve vnitrobloku. Obklopený zelení dům se nachází v klidné části Prahy 4 v Modřanech. Veškerá občanská vybavenost je v místě, rychlá je i dostupnost do centra autem i MHD. Pronajato do 1.5.2023

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a balkonem s výhledem do vnitrobloku, 1 ložnice a koupelna s vanou se sprchovou zástěnou. Byt nabízí dále samostatnou toaletu, úložnou komoru a vstupní chodbu.

Součástí vybavení je vestavěný nábytek, dřevěná okna s dvojskly, laminátová podlaha, dlažba a bezpečnostní kamery. Vytápění v domě centrální. Kupní cena zahrnuje garážové stání a sklep, oboje přístupné pohodlně výtahem. Obyvatelé mohou využívat sdílenou kočárkárnu/kolárnu. Bezpečnost obyvatel projektu zajistí vstupní karty, čipy i kamerový systém v garážích. Domy jsou koncipovány jako nízkoenergetické s průkazem energetické náročnosti budovy B.

Pár kroků od domu je supermarket, pošta, poliklinika a také restaurace a kavárny. V okolí je několik mateřských a základních škol. Přímé spojení s centrem je možné tramvajemi (z blízke zastávky) i vlaky z nedalekého nádraží, pro cesty k metru nebo po okolí lze využít též několik autobusových spojů. Relaxaci a sportovní vyžití nabízí rozlehlá Modřanská rokle s naučnou stezkou, golfový klub Hodkovičky, Aeroklub Točná a několik kilometru dlouhá cyklostezka/inline dráha podél Vltavy.

Podlahová plocha 55,93 m2, balkon 6,23 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43526
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 860 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.