Byt, 6+1

Velice prostorný vzdušný byt s balkonem a přímým výhledem na kostel Nejsvětějšího Srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad se nachází ve 4. podlaží velmi pěkně udržovaného domu s výtahem. Před kompletní rekonstrukcí, variabilní dispozice. Družstevní vlastnictví, anuita splacena, vysoký výnos družstva z pronájmu nebytových prostor.

Současná dispozice (6+1) se skládá z prostorného neprůchozího rohového pokoje, dalších 2 neprůchozích pokojů, 2 průchozích, kuchyně, koupelny, samostatné toalety, spíže a vstupní haly. Z 1 pokoje vede vstup na balkon s výhledem nejen na ikonický kostel Josipa Plečnika, ale také na největší pražskou stavbu, Žižkovskou televizní věž s působivým nasvícením. Díky stropům vysokým více než 3 metry lze již tak velkou obytnou plochu ještě zvětšit vybudováním patra.

V interiéru vhodném k celkové rekonstrukci jsou zachovány původní parkety a některé dvoukřídlé dveře s ostěním. Dřevěná špaletová okna jsou repasovaná. Vytápění zajišťuje plynový kotel Vaillant (z r. 2021). K bytu přísluší sklep, parkovat je možné před domem v zóně pro rezidenty. Bytový dům se 12 jednotkami vlastní dobře fungující družstvo. Výnos z pronájmu přízemních nebytových prostor je využíván na renovace a rozdělován mezi družstevníky.

Výhodná poloha v rychlém dosahu centra. Téměř u domu je tramvajová zastávka, stanice metra je vzdálena asi 4 minuty chůze, stejně blízko je mateřská i základní škola. Okolí vyniká množstvím obchodů, kvalitních restaurací i útulných kaváren, na náměstí Jiřího z Poděbrad se konají pravidelné farmářské trhy. V blízkosti je také několik krásně upravených zelených ploch – sady Svatopluka Čecha nebo Riegrovy sady.

interiér 175,5 m2, balkon 4,5 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43505
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 355 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  175 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  180 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.