Byt, 2+kk

Byt orientovaný do klidného vnitrobloku je umístěn ve 3. podlaží krásného zdobného bytového domu s výtahem. Výstavní budova stojí v místě dýchajícím historií, v tiché jednosměrné ulici nedaleko Václavského i Karlova náměstí s parkovou úpravou.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatná ložnice a koupelna (sprcha, umyvadlo, WC). Okna směřují do vnitrobloku, takže sem neproniká žádný pouliční ruch.

Interiér zútulňují laminátové podlahy v dekoru dřeva, kuchyňská linka je plně vybavena. Dům je po rekonstrukci (v r. 2019) fasády, společných prostor a výtahu.

Atraktivní poloha na Novém Městě v samém centru metropole a zároveň stranou hlavních turistických tras. V blízkosti funguje množství restaurací, kaváren a klubů, Národní muzeum, kino Francouzského institutu i divadla v Řeznické, Komedie, Kalich, Ypsilon nebo Studio Dva. Místo je skvěle dostupné, a to všemi linkami metra i tramvajemi, v pěším dosahu je také Hlavní nádraží.

Podlahová plocha 37,5 m2.

Fotografie pocházejí z dispozičně a vybavením totožného bytu v nižším podlaží.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43329
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  38 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.