Byt, 3+kk

Světlý a prostorný byt s východně orientovaným balkonem je umístěn ve 2. podlaží domu s výtahem v originálním rezidenčním projektu DOCK vytvořeném v souladu s udržitelností dle návrhu renomovaného architektonického studia Chmelař architekti. Rezidence těží ze své polohy u řeky v místě bývalého přístavu na rozhraní Karlína, Libně a Holešovic. Byt je nabízen kompletně a nadstandardně vybavený.

Plocha bytu je rozdělena na rohový obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na prostorný balkon, dále 2 ložnice, koupelnu (s WC, vanou i sprchou), samostatnou toaletu, předsíň a komoru s pračkou a sušičkou.

Několikrát oceněný projekt z r. 2015 charakterizuje vysoký standard a množství přírodních materiálů. Interiér je vybaven kvalitním nadčasovým nábytkem, např. masivním jídelním stolem z kartáčovaného dřeva nebo regálovým systémem s TV v obývacím pokoji vyrobeným na zakázku v Itálii. Kuchyně je značky Leicht, vestavné spotřebiče Siemens. Velká francouzská okna lze v ložnici (na západní straně) zastínit venkovními žaluziemi. V celém bytě je podlahové vytápění, teplo jde z centrální domovní kotelny.

Úžasně svěží zelená lokalita na Libeňském ostrově, který sousedí s rozlehlými Thomayerovými sady. Místem prochází pohodlná a bezpečná cyklostezka, po níž je možné během pár minut dojet až do centra. Asi 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka, v docházkové vzdálenosti je i stanice metra Palmovka, jejíž okolí čeká brzy velká revitalizace. Oblast poskytuje plnohodnotnou nabídku občanské vybavenosti, přímo v komplexu funguje kavárna, restaurace, fitcentrum či bankomat, v dosahu je supermarket a několik sportovišť včetně tenisových kurtů a golfového odpaliště.

Podlahová plocha 101,5 m2, balkon 11 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43260
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  101 m²
 • Balkón
  11 m²
 • Celková plocha
  112 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.