Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt 2 + kk, 2.NP, č.6

Naprosto jedinečný byt s klenbami starými až 400 let je díky odvážnému architektonickému pojetí nabitý designovými prvky. Nachází se v rezidenčním projektu VII. Dům, který právě vzniká na prestižní adrese na Valdštejnském náměstí na Malé Straně.

Do velmi vzdušné a světlé hlavní obytné místnosti s řadou oken s výhledy na Pražský hrad se vstupuje z Valdštejnského náměstí přes můstek / terasu, nebo druhým vstupem od hlavního schodiště přes předsíň s prostorem na šatnu a s toaletou. Ložnice orientovaná do klidného nádvoří je od obytné zóny oddělena kostkou z perforované mosazi, v níž je umístěna koupelna a šatna. Originální kostka kopíruje vzácnou klenbu tak, aby tento zachovaný historický prvek mohl vyniknout v celé své kráse.

Interiér uvedli do moderní doby architekti Ateliéru SAD pod vedením Martina Kalhouse. Ke kvalitnímu vybavení patří dubová podlaha vyrobená na zakázku v jižních Čechách, italská keramická dlažba v koupelně, nová dřevěná špaletová okna, podlahové vytápění v koupelně nebo designové radiátory Agorà od italské značky TUBES. Vstupní dřevěné dveře jsou replikami historických kazetových dveří. Součástí vybavení je příprava na zabezpečovací systém, k bytu náleží komora na patře. Vytápění řeší centrální domovní kotelna s plynovými kondenzačními kotli. Obyvatelům domu jsou k dispozici reprezentativní společné prostory s klasicistním schodištěm, doplněným českým zakázkovým osvětlením.

Charakter výjimečnosti dodává životu v VII. Domě sousedství se sídlem Senátu i Poslanecké sněmovny a bezprostřední blízkost Karlova mostu či Pražského hradu. Prestižní adresa umožňuje bydlení uprostřed Malé Strany, a přitom stranou hlavních turistických tras. Pár minut chůze od stanice tramvaje i metra, v blízkosti nádherně upravených palácových zahrad, Petřínských sadů i parku Kampa s romantickou Čertovkou. V nejbližším okolí fungují vyhlášené restaurace a stylové kavárny i zázemí luxusních hotelů se službami Spa a fitness.

Podlahová plocha 88,3 m2, terasa 9,5 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  88 m²
 • Terasa
  9 m²
 • Celková plocha
  97 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43172
 • Informace o projektu
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.