Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt 2+kk, 2.NP, č.5

Atypický byt jako stvořený pro pár, který je stále v pohybu, pochází z dílny zkušeného týmu Atelieru SAD. Originální prostor je součástí právě vznikajícího exkluzivního rezidenčního projektu VII. Dům uprostřed Malé Strany přímo na Valdštejnském náměstí.

V pravé části bytu umístěného ve 2. podlaží domu je hlavní obytný prostor s výhledy do klidného zákoutí Valdštejnského náměstí, v místnosti je příprava na kuchyňskou linku a varný ostrůvek. Do levé části bytu je umístěna ložnice s walk-in šatnou a koupelnou, naproti vstupu je toaleta pro hosty a technická místnost s úložným prostorem.

Na první pohled upoutá v interiéru zlatavý tón betonové stěrky. Její hřejivé odlesky podtrhují průhledy mezi místnostmi oddělenými skleněnými plochami. Dalším výrazným prvkem je originální podsvícení ve tvaru oválného podhledu. Ke špičkovému vybavení patří dubová podlaha v chevronovém vzoru, vyhřívaná italská keramická dlažba v koupelně nebo designové radiátory Agorà od italské značky TUBES. Okna jsou nová dřevěná špaletová, vstupní dřevěné dveře repliky historických kazetových dveří. V bytě je příprava na zabezpečovací systém. Vytápění řeší centrální domovní kotelna s plynovými kondenzačními kotli. Obyvatelům domu jsou k dispozici reprezentativní společné prostory s klasicistním schodištěm, doplněným originálním designovým osvětlením, k pohodlí slouží výtah.

Charakter výjimečnosti dodává životu v VII. Domě sousedství se sídlem Senátu i Poslanecké sněmovny a bezprostřední blízkost Karlova mostu či Pražského hradu. Prestižní adresa umožňuje bydlení uprostřed Malé Strany, a přitom stranou hlavních turistických tras. Pár minut chůze od stanice tramvaje i metra, v blízkosti nádherně upravených palácových zahrad, Petřínských sadů i parku Kampa s romantickou Čertovkou. V nejbližším okolí fungují vyhlášené restaurace a stylové kavárny i zázemí luxusních hotelů se službami Spa a fitness.

Podlahová plocha 60,1 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Celková plocha
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43072
 • Informace o projektu
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.