Byt 2+kk, 2.NP, č.5

Atypický byt jako stvořený pro pár, který je stále v pohybu, pochází z dílny zkušeného týmu Atelieru SAD. Originální prostor je součástí právě vznikajícího exkluzivního rezidenčního projektu VII. Dům uprostřed Malé Strany přímo na Valdštejnském náměstí.

V pravé části bytu umístěného ve 2. podlaží domu je hlavní obytný prostor s výhledy do klidného zákoutí Valdštejnského náměstí, v místnosti je příprava na kuchyňskou linku a varný ostrůvek. Do levé části bytu je umístěna ložnice s walk-in šatnou a koupelnou, naproti vstupu je toaleta pro hosty a technická místnost s úložným prostorem.

Na první pohled byt upoutá nejen svou dispozicí, ale i použitými italskými stěrkami, jejichž odlesky podtrhují průhledy mezi místnostmi. Dalším výrazným prvkem je originální podsvícení ve tvaru oválného podhledu. Ke špičkovému vybavení patří dubová podlaha v chevronovém vzoru, vyhřívaná italská keramická dlažba v koupelně nebo designové radiátory Agorà od italské značky TUBES. Okna jsou nová dřevěná špaletová, vstupní dřevěné dveře repliky historických kazetových dveří. V bytě je příprava na zabezpečovací systém. Vytápění řeší centrální domovní kotelna s plynovými kondenzačními kotli. Obyvatelům domu jsou k dispozici reprezentativní společné prostory s klasicistním schodištěm, doplněným originálním designovým osvětlením, k pohodlí slouží výtah.

Charakter výjimečnosti dodává životu v VII. Domě sousedství se sídlem Senátu i Poslanecké sněmovny a bezprostřední blízkost Karlova mostu či Pražského hradu. Prestižní adresa umožňuje bydlení uprostřed Malé Strany, a přitom stranou hlavních turistických tras. Pár minut chůze od stanice tramvaje i metra, v blízkosti nádherně upravených palácových zahrad, Petřínských sadů i parku Kampa s romantickou Čertovkou. V nejbližším okolí fungují vyhlášené restaurace a stylové kavárny i zázemí luxusních hotelů se službami Spa a fitness.

Podlahová plocha 60,1 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43072
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.