Byt, 2+kk

Apartmánový byt se dvěma balkony uprostřed čisté přírody CHKO Žďárské vrchy. Byt umožňuje celoroční rekreační využití i trvalé bydlení. Krásné procházky nebo projížďky na kole, golf, koupání. Předpokládaný termín dokončení 10/2022.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj se západně orientovaným balkonem, 1 ložnici s balkonem směřujícím na východ, samostatnou kuchyni, koupelnu (WC, sprchový kout), šatnu a předsíň.

Ke standardu patří plovoucí laminátová podlaha, okna s tepelně-izolačními dvojskly, protipožární vstupní dveře, kompletně vybavená koupelna a velkoformátová dlažba i obklady. K jednotce přísluší venkovní parkovací stání. Pro rezidenty je k dispozici ohniště na grilování.

V pohodlném dosahu je bohatá občanská vybavenost: prodejny potravin, pošta, škola, knihovna, bankomat, lékárna, restaurace i cukrárna, obec nabízí také bohatý výběr z volnočasového vyžití: přírodní park, koupací rybník, dětské hřiště, muzeum historických motocyklů, devítijamkové golfové hřiště i malý skiareál. Obec je součástí krásné oblasti v chráněné krajinné oblasti Ždárské vrchy, cesta z Brna sem trvá cca 1,5 h, z Prahy necelé 2 h.

Interiér 52,5 m2, balkony celkem 7,4 m2 (2 x 3,7 m2).

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42796
 • Prodejní cena
  4 100 000 Kč / 164 758 €
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Balkón
  8 m²
 • Celková plocha
  56 m²
 • Parkování
  Venkovní stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Vysočina

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.