Byt, 3+kk

Moderní byt s velkým prosluněným balkonem a garážovým stáním je umístěn ve zdařilém rezidenčním projektu Modřanka z r. 2019 s krásně upraveným parkem. Ideální poloha v blízkosti přírody a v rychlém dosahu centra.

Praktické dispoziční uspořádání bytu ve 2. podlaží nabízí jižně orientovaný obývací pokoj s kuchyní, jídelním prostorem a slunným balkonem, 2 severní ložnice, koupelnu (s vanou), samostatnou toaletu, vstupní halu, šatnu a komoru s přípojkou na pračku a sušičku.

Součástí standardu jsou dřevěná eurookna s dvojskly, vstupní bezpečnostní a protipožární dveře, laminátové podlahy a keramická dlažba, videovrátný, vytápění z centrální plynové kotelny. Kupní cena zahrnuje sklepní kóji a parkovací stání v garáži monitorované kamerovým systémem se záznamem. V domě je výtah, budova je nízkoenergetická.

Projekt se rozkládá u oblíbené fitness stezky podél Vltavy i nedaleko lesoparku Modřanská rokle. Součástí rezidenčního komplexu je park s výtvarnými díly, veřejnou knihovničkou, komunitními zahrádkami, vodním dětským hřištěm, prostorem pro míčové hry i piknikovým místem. V pohodlném dosahu je mateřská a základní škola, supermarket, poliklinika a další služby. Dopravní spojení zajišťují autobusy, v pěším dosahu je také tramvajová i vlaková zastávka. Do centra lze dojet též po bezpečné cyklostezce.

Interiér 87,4 m2, balkon 9,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42720
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  97 m²
 • Parkování
  Parkovací stání v podzemní garáži
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.