Byt, 2+kk

Zrekonstruovaný byt s vysokými stropy a východně orientovanou zahradou je umístěn ve zvýšeném přízemí noblesního historického viladomu s 8 bytovými jednotkami. Budova stojí na oploceném pozemku s parkováním v klidné části lázeňského města Mariánské Lázně v blízkosti Lesního pramene.

Plocha bytu se skládá z obývacího pokoje, částečně oddělené kuchyně, ložnice, koupelny (s vanou a WC), šatny a předsíně. Z kuchyně lze po venkovním schodišti sejít do privátní zahrady.

Byt byl zrekonstruován v r. 2017, zcela nová kuchyňská linka je vybavena spotřebiči Gorenje (indukční varnou deskou, elektrickou i mikrovlnnou troubou). Okna jsou dřevěná špaletová, podlahy vinylové v dekoru dřeva. Výška stropu činí 3,2 m. Vytápění plynovým kotlem. K bytu přísluší 1 venkovní parkovací stání, obyvatelé domu mohou využívat úložné prostory ve sklepě.

Kousek od domu funguje kavárna, v pěším dosahu je centrum s Městským divadlem, promenádami, restauracemi i obchody, přímo v ulici je autobusová zastávka. Mariánské Lázně vynikají množstvím zeleně v upravených městských parcích, dalšími zelenými plochami jsou okolní lesy, kterými vedou turistické a cyklistické trasy.

Interiér 65,2 m2, zahrada 45 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42454
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Zahrada
  45 m²
 • Parkování
  Venkovní stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.