Byt, 2+kk

Zcela nový byt s balkonem právě vzniká ve 3. podlaží novostavby, která je součástí rezidenčního projektu Zahálka od renomovaných architektů. Projekt kladoucí důraz na respekt v přírodě se nachází v Modřanech v blízkosti Vltavy. Kolaudace je plánována na červen 2022.

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj (28 m2) s přípravou na kuchyni a se vstupem na balkon, dále ložnici (16 m2), koupelnu (s vanou, WC, umyvadlem a přípojkou na pračku) a předsíň.

Ke standardu patří dřevěné podlahy Boen, sanita Villeroy & Boch, Kaldewei a Hansgrohe, velkoformátové obklady a dlažba, interiérové dveře Vetos, vstupní bezpečností dveře tř. 3 s protipožární odolností a zvukovým útlumem, dřevěná eurookna s izolačními dvojskly, datová a televizní zásuvka v obou pokojích, videotelefon, rekuperační jednotka k automatickému přísunu čerstvého vzduchu, vytápění z centrální domovní kotelny. K jednotce přísluší sklep. Parkovací stání v garáži střežené kamerovým systémem lze přikoupit.

Místo nabízí skvělé tramvajové spojení s centrem i široké možnosti sportovního vyžití. V bezprostřední blízkosti se nachází golfové hřiště, volnočasový areál a cyklostezka, po níž lze dojet za 20 minut na výtoňskou náplavku nebo za 25 minut až do centra. Tramvajová zastávka s častými spoji do centra je vzdálena 8 minut chůze, do centra na Hlavní nádraží lze dojet i vlakem. Lokalita prochází zdařilou revitalizací, díky nové výstavbě se zde rozšiřuje i nabídka služeb.

Podlahová plocha 59,3 m2, balkon 7,5 m2, sklep 4,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42405
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  59 m²
 • Balkón
  8 m²
 • Celková plocha
  67 m²
 • Parkování
  Garážové stání za příplatek
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.