Byt, 2+kk

Byt s prostorným balkonem je umístěn v 1. podlaží rezidenčního projektu Zahálka od renomovaných architektů. Nová čtvrť kladoucí důraz na respekt v přírodě vzniká v Modřanech nedaleko vltavského břehu.

Dispozici tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, ložnice, koupelna (s vanou, WC, umyvadlem a přípojkou na pračku) a předsíň. Z obou pokojů vede vstup na velký balkon.

Ke standardu patří dřevěné podlahy Boen, sanita Villeroy & Boch, Kaldewei a Hansgrohe, velkoformátové obklady a dlažba, interiérové dveře Vetos, vstupní bezpečností dveře tř. 3 s protipožární odolností a zvukovým útlumem, dřevěná eurookna s izolačními dvojskly, datová a televizní zásuvka v obou pokojích, videotelefon, rekuperační jednotka k automatickému přísunu čerstvého vzduchu, vytápění z centrální domovní kotelny. K jednotce přísluší sklep. Parkovací stání v garáži střežené kamerovým systémem lze přikoupit.

Rezidence se nachází přímo u golfového hřiště, v blízkém okolí jsou i další možnosti sportovního vyžití. Je zde volnočasový areál, dětská hřiště i cyklostezka, po níž lze dojet za 20 minut na výtoňskou náplavku nebo za 25 minut až do centra. Tramvajová zastávka s častými spoji do centra je vzdálena necelých 10 minut chůze. Do centra na Hlavní nádraží se lze dostat také vlakem. Díky revitalizaci oblasti a nové výstavbě se postupně rozšiřuje nabídka služeb.

Podlahová plocha 60,9 m2, balkon 17,3 m2, sklep.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42403
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Balkón
  17 m²
 • Celková plocha
  78 m²
 • Parkování
  Garážové stání za příplatek
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.