Byt, 3+1

Výjimečný třípokojový byt orientovaný do tichého dvora prošel pod dohledem architekta přestavbou s důrazem na detail. Velkometrážní byt je umístěn v lukrativní lokalitě v Zámecké ulici na Starém Městě s kompletní občanskou vybaveností v pěší dostupnosti.

Dispozici tvoří prostorná vstupní hala nad úrovní obývací částí bytu s koupelnou s walk-in sprchovým koutem a toaletou. Interiérové schodiště vede do obývacího pokoje s kompletně vybavenou kuchyní, varným ostrůvkem a jídelní částí, přes chodbu se vstupuje do noční části se dvěma ložnicemi a koupelnou (s vanou a toaletou).

Standard bytu tvoří laminátové podlahy, velkoformátová dlažba v koupelnách, podlahové vytápění v obývacím pokoji, francouzská okna. Pro rezidenty je v Zámecké ulici bezproblémové veřejné parkování.

Poloha bytu v historické uličce centra nabízí výhody bydlení v poklidné části podhradí. V dosahu jsou zastávky MHD, okolí disponuje kompletními službami, v pěší vzdálenosti jsou školky, školy, univerzita, obchody, kavárny, restaurace, divadla a též zdravotnická zařízení. Místo k aktivnímu či pasivnímu odpočinku, nedaleko nábřeží Dunaje s cyklostezkou i s možností klidných procházek v historické části města.

Interiér 156 m2.

Cena 600 000 eur.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42137
 • Prodejní cena
  15 141 000 Kč / 600 000 €
 • Podlahová plocha *
  156 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.