Byt, 2+kk

Byt v původním stavu ve zrekonstruovaném domě v pěkné části Prahy 3 – Žižkov, v ulici lemované vzrostlým stromořadím nedaleko krásného náměstí Jiřího z Poděbrad. V dosahu veškerých služeb i parků, pár minut MHD od centra.

Současnou dispozici bytu ve 4. podlaží tvoří 2 pokoje, z toho 1 s přípojkami na kuchyni a samostatná komora na chodbě. Byt je určen ke kompletní rekonstrukci, bude zde potřeba vybudovat WC s koupelnou. Byt je nyní propojen se sousední bytovou jednotkou (kterou též nabízíme k prodeji).

Byt s vysokými stropy je určen ke kompletní rekonstrukci. K jednotce je k dispozici sklepní kóje. Historický bytový dům postupně prošel v l. 2008 a 2010–2013 celkovou rekonstrukcí, má nová dřevěná špaletová okna a moderní výtah, upravené společné a sklepní prostory, novou střechu, rozvody (vody, elektřiny, plynu) a vstupní i vchodové dveře.

Atraktivní poloha v těsné blízkosti Mahlerových sadů, v pěším dosahu parku na Parukářce nebo náměstí Jiřího z Poděbrad lemovaného útulnými kavárnami a bistry. V blízkosti jsou také tenisové kurty nebo sportovní a relaxační centrum s bazénem. Cesta do centra trvá tramvají z blízké zastávky cca 5 minut.

Interiér 40,2 m2, sklepní kóje 2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42065
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  40 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.