Ateliér 2+kk, 2. patro, č. 19

Dvoupokojový stylový mezonetový atelier je umístěn v 2. patře rezidenčního paláce z 19. století od významného rakouského architekta Josefa Nebehostenyho, spoluautora Mahenova divadla. V budově stojící na prestižním místě přímo u parku Lužánky právě vznikají nevšední podkrovní byty. Díky vysoké poptávce po nájemním bydlení v této lokalitě je jednotka vhodná i jako investice. Dočasné snížení ceny o 900.000 Kč.

Vstupní úroveň nabízí obývací pokoj s přípravou na kuchyni, koupelnu (sprchový kout, WC, umyvadlo) a předsíň s technickou místností, na galerii v podkroví je ložnice.

Kvalitní standard vybavení zahrnuje vícevrstvou dřevěnou podlahu, masivní dubové lišty, střešní okna Dakea, vstupní protipožární dveře, obložkové vnitřní dveře, podlahové vytápění v koupelně, velkoformátovou dlažbu a obklady Story of Stone, umyvadlo Connet air na masivní dubové desce, závěsné WC se systémem AquaBlade a sedátkem SoftClose, datové zásuvky nebo EPS čidlo. Vytápění dálkové z teplárny, ohřev vody bojlerem. K jednotce přísluší sklepní kóje, za domem lze pronajmout parkovací místo. V budově není výtah.

Oblíbená čtvrť Veveří, v níž se byt nachází, sousedí s noblesní čtvrtí Černá Pole i s centrem. Přímo u domu je zastávka MHD, v krátké dojezdové vzdálenosti trolejbusem jsou veškeré brněnské univerzitní fakulty. Budova se nachází hned u vstupu do pěkně upraveného parku Lužánky se širokými možnostmi sportovního vyžití, v pěším dosahu je také světoznámá vila Tugendhat. Bezprostřední okolí je plné obchodů, restaurací a kaváren.

Podlahová plocha 61,2 m2.

S ohledem na současnou situaci si investor vyhrazuje právo na drobné úpravy standardů.

Fotky dokončeného bytu jsou ze vzorového bytu v projektu.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41997
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  Zahrnuty
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.