Byt, 4+kk

Tento výjimečný 4pokojový penthouse s velkými terasami a kompletním zařízením v nadčasovém skandinávském stylu, umístěný v 17. podlaží domu projektu Einpark, nabízí panoramatické výhledy ze 17. podlaží domu na Bratislavský hrad, Dóm sv. Martina či sad Janka Krále. Poloha novostavby situované v první linii Petržalky zajišťuje rychlé spojení s blízkým centrem či klíčovými dopravními tepnami a cyklostezkami.

Dispozici bytu tvoří velkoryse řešený otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou se vstupem na dvě zastřešené terasy (29 m2 a 14 m2) s výhledem na Bratislavský hrad a na Petržalku. V první části vstupní haly vedou dveře do ložnice se samostatnou koupelnou a v druhé je vstup do 2 samostatných ložnic s další koupelnou. Součástí bytu je i komora a šatna.

Penthouse disponuje špičkovými okny Schüco se zvukotěsnými hliníkovými rámy, izolačními trojskly a elektronicky ovladatelnými exteriérovými žaluziemi. Regulaci tepla zabezpečuje dvouzónový digitální termostat, který odlišuje denní a noční zónu. Kvalitní materiály a důraz na funkčnost potvrzují vysoký standard bytu zahrnující strukturované vnitřní omítky Travertino romano, parkety zn. Boen v rybinovém vzoru, podlahové vytápění a stropní chlazení Rehau s možností ovládání teploty přes mobilní aplikaci. Sanita pochází od renomovaných výrobců Duravit a Dornbach, doplňková klimatizační jednotka Daikin je integrovaná přímo do nábytku, designový interiér pochází např. od značek Ferm Living či Fritz Hansen.
Součástí bytového domu bude exkluzivní vstupní hala s lobby s 24/7 recepcí a bezpečnostní službou.

Lokalita poskytuje kompletní občanskou vybavenost: sousední administrativní budova Einpark Offices nabídne nákupní pasáž s obchody, restauracemi a kavárnami, v blízkosti jsou mateřské, základní školy a gymnázia stejně jako kavárny, restaurace či obchodní centrum Aupark přístupné blízkým lávkou pro pěší. Zastávka autobusů v těsné blízkosti před novostavbou. Příznivci aktivního trávení volného času ocení bezprostřední napojení na cyklostezky do Rakouska či Maďarska.

V ceně bytu jsou 2 parkovací stání a sklep. Možnost přikoupit další 2 parkovací místa.

Interiér 171 m2, terasy celkem 40 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41586
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  171 m²
 • Terasa
  40 m²
 • Celková plocha
  211 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.