Byt, 3+kk

Nový, designově zařízený byt s terasou a přímým výhledem na Vltavu je součástí nedávno dokončeného projektu Kay River Lofts. Rezidence vyrostla v nové moderní části karlínské čtvrti v širším centru metropole. 2 garážová stání, sklep a veškeré zařízení v ceně.

Praktické dispoziční uspořádání bytu ve 2. podlaží nabízí obývací pokoj s otevřenou kuchyní, hlavní ložnici s en-suite koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, WC), druhou ložnici, centrální koupelnu (vana, umyvadlo, WC), šatnu, vstupní chodbu a technickou místnost s úložným prostorem. Ze všech pokojů je možné vstoupit na terasu, okna obývacího pokoje brzy poskytnou výhled na lávku „HolKa“, která propojí Karlín s Holešovicemi.

Ke standardu vybavení patří dřevěné podlahy, francouzská okna s trojskly a předokenními elektricky ovládanými žaluziemi, rekuperace a chlazení v celém bytě, podlahové vytápění v koupelnách. Interiér byl dokončen dle návrhu renomovaného architektonického studia. Místnosti propojují elegantní vysoké dveře Sapeli, vestavěný nábytek poskytuje spoustu úložného prostoru, pokoje zdobí pečlivě vybraná designová svítidla i nábytek. Kuchyně na míru je vybavena značkovými spotřebiči, koupelny budou doplněny o nábytek a zrcadla. K jednotce přísluší 2 garážová stání a sklep, rezidence má velmi pěkné společné prostory, 2 výtahy i nonstop recepci. K bezpečí obyvatel přispívá kamerový systém a vstup i vjezd do budovy přes čtečku karet.

Poloha přímo u cyklostezky a budoucí lávky umožňuje pohodlný dosah centra i okolních čtvrtí bez nutnost využívat auto či hromadnou dopravu, ačkoliv stanice metra i tramvajové zastávky jsou v případě potřeby nedaleko. V blízkosti funguje mnoho kaváren, restaurací a bister, pekařství, obchody, lékařské služby i školy všech stupňů, blízko jsou sportoviště na ostrově Štvanice i golfový klub Marina Praha.

Podlahová plocha 117 m2, terasy 28,1 m2, sklep 5,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41391
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  117 m²
 • Terasa
  28 m²
 • Celková plocha
  145 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.