Byt, 5+kk

Světlý klimatizovaný rodinný byt s velkou terasou a parkováním s výhledy do širokého okolí se nachází v nejvyšším podlaží Rezidence Modřanka, jejíž součástí je i upravený park s dětským hřištěm. Nová rezidenční čtvrť leží přímo u vltavské cyklostezky.

Dispoziční řešení bytu v 8. podlaží nabízí 40metrový obývací pokoj s otevřenou kuchyní, 4 ložnice, koupelnu s vanou, WC a umyvadlem, samostatnou toaletu, komoru s přípojkou na pračku a sušičku, předsíň a chodbu. Z obývacího pokoje, kuchyně a jedné ložnice lze vstoupit na jižně orientovanou terasu poskytující výhledy na jihovýchod k soutoku Berounky s Vltavou.

Rezidence byla dokončena v r. 2019, stavba je nízkoenergetická. Interiér prosvětlují velkoformátová dřevěná eurookna s izolačními dvojskly, v obývacím pokoji je světlá velkoplošná keramická dlažba, v ložnicích laminátové podlahy. Dlažba a obklady jsou italské značky Marazzi. Všechny pokoje jsou klimatizované, automatický přísun čerstvého vzduchu zajišťuje rekuperace. Vstupní dveře jsou protipožární s bezpečnostním kováním, vjezd do garáží střeží bezpečnostní kamera. Součástí kupní ceny jsou 2 garážová stání a sklep.

V krátké dojezdové vzdálenosti je mateřská škola, 2 základní školy, gymnázium i Prague British International School, obchodní centrum, poliklinika, knihovna, Modřanský biograf nebo sportovní klub s tenisovými kurty. Další možnosti sportovního vyžití nabízí vltavský břeh, u nějž vede fitness stezka lemovaná stánky s občerstvením, nachází se zde také golfové hřiště, freestyle park, venkovní posilovna i sportovní centrum, daleko není do přírodního parku Modřanská rokle. Do centra se lze dostat tramvají (k níž je možné se přiblížit autobusem), v pěším dosahu je i železniční zastávka, odkud jezdí přímé spoje na Hlavní nádraží.

Podlahová plocha 123,6 m2, terasa 50 m2, sklep.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40661
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  124 m²
 • Terasa
  50 m²
 • Celková plocha
  174 m²
 • Parkování
  Dvě parkovací stání v podzemní garáži
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.