Byt, 1+kk

Designově vybavená světlá garsoniéra s jihovýchodní terasou a garážovým stáním je součástí moderního zabezpečeného bytového komplexu Rezidence Hadovitá s podzemním parkováním v klidné části Michle, pár minut autobusem od stanic metra všech linek.

Jednotku v přízemí tvoří obytný prostor propojený s kuchyní, se zádveřím a velkou terasou, oddělená je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Interiér vyniká množstvím důmyslných úložných prostor, postel je pro úsporu místa výklopná. Kuchyňská linka na míru je vybavena vestavnými spotřebiči (indukční varná deska, elektrická i mikrovlnná trouba Bosch, myčka, pračka). Francouzské okno na terasu lze zastínit plisé žaluziemi, atmosféru pokoje je možné ovlivnit stmívatelným osvětlením na dálkové ovládání. Terasa lemovaná jehličnany má výsuvnou markýzu. K bytu přísluší sklep a parkovací stání umístěné hned u výjezdu z garáže. Kupní cena zahrnuje veškeré vybavení vyobrazené na fotografiích.

Komplex se rozkládá v boční jednosměrné ulici blízko autobusové zastávky, odkud se lze dostat během 4 minut ke stanici metra Kačerov, za 5 minut na Budějovickou a za 16 minut na Želivského, přímý spoj jezdí i na Smíchovské nádraží. Při jízdách autem je výhodou rychlé napojení na magistrálu a Jižní spojku. V blízkosti funguje supermarket, několik restaurací, sportoviště s tenisovými kurty, park se psí loukou i administrativní centrum Brumlovka s kavárnami, fitness centrem a dalšími službami. Daleko není do lesoparku na Bohdalci.

Interiér 30,7 m2, terasa 16,11 m2, sklepní kóje 1,91 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40538
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 112 Kč nezahrnuty
 • Podlahová plocha *
  31 m²
 • Terasa
  16 m²
 • Celková plocha
  47 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.