Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Byt s terasou obklopenou vzrostlými stromy je umístěn ve 4. podlaží oceněného rezidenčního komplexu Central Park z r. 2010 s nonstop recepcí, ostrahou, technickou podporou, podzemním parkováním, výtahem, velkým privátním parkem i kavárnou. Lokalita v sousedství parku na Parukářce poskytuje kompletní nabídku služeb i velmi rychlé spojení do centra.

Praktické dispoziční řešení nabízí obývací pokoj s kuchyní, ložnici se vstupem do koupelny, samostatnou toaletu, předsíň a komoru s přípojkou na pračku. Z obou pokojů je možné vstoupit na krytou, západně orientovanou terasu s velmi pěkným výhledem do zeleně.

Standard vybavení zahrnuje velkoformátová dřevěná eurookna „od podlahy ke stropu“, dřevěné třívrstvé lamelové podlahy, slinutou dlažbu, podlahové topení v koupelně, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon a přípravu na venkovní žaluzie u zábradlí terasy, které mohou zajistit dokonalé soukromí. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči, v ložnici a v předsíni je vestavná skříň. Vytápění je dálkové. Kupní cena zahrnuje garážové stání a sklep, oboje přístupné výtahem. Rezidence Central Park od architektonického studia A69 získala ocenění Národní cena za architekturu. Obyvatele komplexu střeží recepce, ostraha, kamerový systém a vstup do domu na čip.

Součástí komplexu je 1,5hektarový privátní park s multifunkčním a dětským hřištěm, blízko se rozkládá také veřejný park na Parukářce. V bezprostřední blízkosti se nachází kavárny, potraviny, poliklinika nebo sportovní centrum s tenisovými kurty, fitness a saunou. Zastávky tramvají s mnoha spoji včetně nočních jsou jen pár kroků od domu, stanice metra linky A Želivského je vzdálena 4 minuty jízdy tramvají.

Interiér 54,42 m2, terasa 18,99 m2, sklep 4,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 600 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Terasa
  19 m²
 • Celková plocha
  73 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  40396
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.