Byt, 4+kk

Moderní, kompletně vybavený rodinný byt se západně orientovaným balkonem, velkou jižní zasklenou lodžií a s uzavíratelnou garáží je součástí bytového domu v rezidenčním komplexu Javorová čtvrť v Horních Měcholupech. Místo s kompletní občanskou vybaveností, skvělým spojením do centra vlakovými spoji, nedaleko hostivařského lesoparku.

Prostorný byt v 10. podlaží je funkčně rozdělen na společenskou a soukromou zónu. Na jižní straně se nachází obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a slunnou lodžií s výhledy do širokého okolí. Soukromou zónu tvoří 3 ložnice (2 se vstupem na prostorný balkon). Dále je zde koupelna, samostatná toaleta, velká vstupní chodba a komora.

Podlahy jsou plovoucí dřevěné, okna plastová s dvojskly a přípravou na předokenní žaluzie. Součástí vybavení je kuchyně se spotřebiči Bosch a pracovní deskou z umělého kamene Technistone, pračka se sušičkou LG, velké šatní skříně IKEA ve dvou ložnicích, bezpečnostní systém Jablotron, protipožární bezpečnostní vstupní dveře. Zasklená lodžie s ochrannou sítí a kamínkovou dlažbou nabízí příjemné posezení. Kupní cena zahrnuje veškeré interiérové vybavení, prostorné uzavíratelné garážové stání (na velké auto + úložný prostor/motorka) a sklep. Obyvatelé mohou využívat společnou kočárkárnu.

Součástí komplexu jsou 2 dětská hřiště, cca 7 minut chůze je vzdálena mateřská i základní škola, hned v sousedství je nákupní centrum se supermarketem nebo lékárnou. Autobusem, který staví pár metrů o domu, lze dojet během chvilky ke stanici metra linky C Háje nebo k železniční stanici, odkud jezdí přímé a rychlé spoje na Hlavní nádraží. Snadnou dostupnost autem zaručují blízké nájezdy na dálnici D1 a na Jižní spojku. Okolí nabízí široké možnosti relaxace v přírodě i aktivního trávení volného času – blízko je do golfového klubu, hostivařského lesoparku, přírodního parku Botič-Milíčov protkaného stezkami pro cyklisty i pěší nebo do přírodního parku Říčanka s koupacím rybníkem.

Podlahová plocha dle OZ 100,4 m2, balkon 11,4 m2 , lodžie 10,9 m2, sklep 4,3 m2, garáž 24 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39931
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  98 m²
 • Balkón
  14 m²
 • Lodžie
  11 m²
 • Celková plocha
  112 m²
 • Parkování
  Nadrozměrná uzamykatelná garáž
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.