Byt, 2+kk

Zcela nový, kompletně zařízený byt se dvěma zastřešenými balkony a garážovým stáním je umístěn v 7. podlaží novostavby Zahálka, která je součástí právě vznikající zelené rezidenční čtvrti v Modřanech u volnočasového areálu na vltavském břehu.

Půdorys se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a prostorným balkonem, ložnice se druhým balkonem, koupelny (s vanou WC, umyvadlem a přípojkou na pračku) a předsíně. Na velkém balkoně je velká uzamykatelná kóje vhodná například na uskladnění sportovního vybavení.

Ke standardu patří dřevěná eurookna s izolačními dvojskly, dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, podlahové vytápění v koupelně, datová a televizní zásuvka v obou pokojích, vstupní bezpečnostní protipožární dveře, rekuperační jednotka k přísunu čistého vzduchu, vytápění z centrální domovní kotelny. Kuchyně je plně vybavena spotřebiči Whirlpool, v předsíni je vestavná skříň. Kupní cena zahrnuje nábytek a osvětlení zobrazené na fotografiích. K jednotce přísluší sklep a parkovací stání v garáži střežené kamerovým systémem.

Lokalita se díky probíhající revitalizaci přeměňuje v moderní čtvrť s veškerými službami, upravenou zelení a širokými možnostmi sportovních aktivit. V bezprostřední blízkosti se nachází devítijamkové golfové hřiště Hodkovičky, volnočasový areál a cyklostezka, po níž lze dojet za 20 minut na výtoňskou náplavku nebo za 25 minut až do centra. Tramvajová zastávka s častými spoji do centra je vzdálena 8 minut chůze.

Podlahová plocha 63 m2, balkony 17,9 m2, sklep 3,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39918
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Balkón
  26 m²
 • Celková plocha
  81 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.