Byt, 3+1

Tichý byt s balkonem orientovaným do zeleného vnitrobloku je situovaný ve 2. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v atraktivní lokalitě v těsné blízkosti Letenských sadů, pár minut chůze od parku Stromovka. Součástí prodeje je také členský podíl v družstvu, které vlastní několik jednotek v domě.

Dispozice bytu nabízí prostornou vstupní halu, plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, 2 ložnice, koupelnu s vanou a samostatnou toaletu. Na balkon, vytvořený z původní pavlače, se vchází z kuchyně a z haly, z balkonu je přístupná také úložná komora.

Na atmosféře bytu dodávají klenuté stropy ve všech místnostech. Součástí vybavení jsou dřevěná okna s dvojskly, parkety, kuchyňská linka s spotřebiči, myčkou a pračkou, dále vestavěné skříně v hale, dlažba v koupelně a na toaletě, ústřední podlahové topení v koupelně, elektrický kotel a bezpečnostní vstupní dveře. Možnost pronájmu parkovacího stání v garážích podzemního podlaží domu.

Byt se nachází pár minut pěšky od Letenského náměstí se zastávkou tramvaje (pár stanic k metru trasy A i B), cca 15 minut chůze do centra. V místě je výborná občanská vybavenost, množství restaurací a kaváren, oblast skýtá bohaté kulturní vyžití, nedaleko je mimo jiné výstavní prostor Veletržní palác. Rozsáhlé Letenské sady nabízejí in-line dráhu, park Stromovka zase procházku kolem vodní plochy. Rychlá dostupnost na letiště a do mezinárodních škol.

Podlahová plocha 96 m2 (vč. sklepa a komory).

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39016
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  96 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.