Byt, 3+1

Klasický městský byt s vysokými stropy a jedinečnou atmosférou se nachází ve 2. podlaží kompletně zrekonstruovaného cihlového domu s výtahem. Úžasná lokalita na Vinohradech v těsné blízkosti náměstíčka s ikonickou fontánou a nedaleko parku v anglickém stylu Grébovka.

Tradiční dispoziční řešení nabízí útulný obývací pokoj, samostatnou kuchyni s jídelnou, 2 ložnice, koupelna (s vanou i sprchovým koutem), samostatnou toaletu a velkou vstupní halu. Celý byt prosvětluje množství oken, obývací pokoj a kuchyně jsou orientované na jihozápad do ulice, ložnice na severovýchod do klidného zeleného vnitrobloku.

Na podlahách jsou parkety, okna jsou dřevěná špaletová, interiérové dveře z masivu – v obývacím pokoji dvoukřídlé, do ložnic s prosklenými nadsvětlíky. Kuchyňská linka je plně vybavena. Dům s bohatě zdobenou fasádou je po rekonstrukci, má pěkně udržované společné prostory se zachovanými původními uměleckořemeslnými prvky, moderní výtah vede do mezipater.

Okolí poskytuje veškeré služby na vysoké úrovni. V pěším dosahu jsou školy od mateřských po gymnázium (státní i soukromé včetně Lauderovy školy nebo Arcibiskupského gymnázia), restaurace, kavárny, kadeřnické salony, lékárny, pošta a další služby. Tramvajová zastávka je vzdálena minutu chůze, stanice metra Náměstí Míru cca 6 minut. Během chvilky je možné dojít do rozlehlého parku Grébovka, daleko není ani do Riegrových sadů.

Interiér 112,9 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38969
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  113 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.